Telefon to taka rzecz, którą używamy przez całą dobę

Komórka, a właściwie smartfon to jedna z rzeczy, jaką używamy nie tyle dzień w dzień, ile przez całą dobę. Z tego powodu tak ważna jest odpowiednia ochrona telefonu, szczególnie przed uszkodzeniami spowodowanymi upadkami. Nawet jeśli telefon upadnie na tyle niegroźnie, że nie dozna żadnych szkód, nie oznacza to, iż nie pojawiły się małe uszkodzenia. Parę takich stosunkowo niegroźnych wypadków może powoli powodować coraz gorszą jakość funkcjonowania smartfona. Wtedy okazuje się, iż w pierwszym roku korzystania z telefonu nagle urządzenia samo się wyłącza albo zacina.

 

Zazwyczaj wówczas winą za taki stan obarczamy producenta sprzętu. Także uszkodzenia spowodowane licznymi upadkami wywołują szkody. Oczywiście, jako że awarii wynikłych z upadków nie jesteśmy w stanie uniknąć, warto ochronić swój smartphone w mądry sposób. Ten sposób to prawidłowo zakupione etui na smartphona. Z pewnościąnajlepszą opcją jest etui w formie pokrowca z specjalną klapką, jaka chroni przód ekranu. Etui, jeżeli jest wykonane ze skóry, z powodzeniem ochroni nasz telefon podczas upadku. Ponadto jest wygodne podczas użytkowania telefonu. Przeszukując globalną sieć internet lub odpisując na wiadomości będziemy mogli zawsze przysłonić ekran tą właśnie klapką bez wyłączania go.

 

Jest to bardzo wygodne zwłaszcza w miejscach publicznych albo w pracy. Dodatkowo pokrowiec ma kieszonkę na karty płatnicze albo wizytówki. A zatem taki pokrowiec z klapką na magnez stanowi wspaniałe zabezpieczenie Twojego telefonu szczególnie będąc w zestawie z najlepszym szkłem hartowanym. Szkło takie jest też nam niezbędne, niezależnie od tego jakie etui na komórkę posiadamy. Niezwykle rzadko zdarza się aby rysy powstały zarówno na szkle jak i na ekranie telefonu. W momencie gdy klienci dają uszkodzone smartfony do reklamacji, zniszczone jest jedynie szkło hartowane, a nie ekran. Jednak w taki sposób wiadomo, iż smartphon został zepsuty mechanicznie i pomimo braków znaków korzystania z sprzętu na ekranie, sklep lub producent ma możliwość odmówić darmowej naprawy w ramach gwarancji. Oczywiście można kupić etui będące w formie obudowy smartfona. Takie też dobrze ochroni nasze urządzenia, jednak ekran telefonu nie jest już w takim stopniu zabezpieczony. Tutaj świetnej jakości szkło posiada znacznie większe znaczenie. Jeśli nie jesteś cholerykiem i komórka nie upada Ci zbyt często to to wyjście może okazać się dobrą możliwością.

 

Najlepsze tego typu etui na telefon jest zrobione z miękkiego produktu, który amortyzuje upadki smartfona. Zazwyczaj są to etui wykonane z gumy, dodatkowo wzmocnione na rogach. Ostatnią sprawą , która dotyczy wyboru etui na telefon jest wybranie koloru a także wzoru. Na rynku dostępne jest multum różnych modeli. Istnieje możliwość wręcz zaprojektować spersonalizowane i zamówić zrobnienie etui z takim właśnie kształtem. Warto korzystać z tej opcji, żeby być w pełni usatysfakcjonowanym. Telefon to coś, na co patrzymy na co dzień dlatego też musi się nam bardzo podobać.

 

Etui na telefon Xiaomi to także wspaniała opcja na zasłonięcie ewentualnych oznak użytkowania naszego telefonu, takich jak obicia czy rysy. Takie jednakże powstają często, jeżeli korzystamy z komórki bez żadnego pokrowca.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *