Bitcoin to waluta wymyślona dla ludzi oraz przez nich utrzymywana.

Bitcoin jest jedną z najpopularniejszych kryptowalut. Ta kryptowaluta została wprowadzona na rynek w 2009r. przez osobę, kryjącą się po pseudonimem Satoshi Nakamoto.
To ta kryptowaluta używa zdecentralizowaną bazę danych. Takie lista kryptowalut posiadają zwłaszcza publiczny klucz, obecnego właściciela. Bitcoin to głównie waluta internetowa, która to jest w 100% nowatorska. To waluta niezależna od rządów, banków a także pozostałych jednostek. Waluta dostępna jest wszędzie tam gdzie mamy swobodny dostęp do Globalnej sieci internet, więc wszędzie. Świat poszedł do przodu, Internet dostępny jest na chwilę obecną w bardzo wielu miejscach. Omawiany bitcoin to także taka waluta, którą to można przesłać absolutnie wszędzie – w dowolne miejsce na świecie.
Używając bitcoina mamy możliwość przeskoczyć różnorodne prowizje, limity, a także inne ograniczenia. Do tej waluty tak na prawdę każdy ma swobodny dostęp, bez względu na to, jakiej jest płci, narodowości czy też w jakim jest wieku – bez wątpienia najlepiej jest aby mieć 18 lat. Nad tą walutą na pewno nikt nie sprawuje władzy, właśnie dlatego  żadna osoba nie ma z tego korzyści. Jest to waluta stworzona dla wszystkich ludzi jak również przez ludzi utrzymywana. Nie da się jej nie można sfałszować ani zablokować, co na pewno jest dużym plusem. Zdaje się, że ta kryptowaluta jest w 100% bezpieczna oraz nie robi ona żadnych problemów. Ta kryptowaluta jest w stanie zagwarantować Ci stu procentową pewność Twoich oszczędności. Ta waluta jest również anonimowa, co również zapewnia bardzo duże bezpieczeństwo osobie, która z niej korzysta.
Dużą zaletą tejże właśnie waluty jest fakt, iż jej transakcje odbywają się naprawdę błyskawicznie. Oprócz tego dobrą cechą jest na pewno to, że Twój adres zamieszkania jest całkowicie anonimowy i nie potrzebujesz dodatkowych osób przy przelewach. Dodatkowo waluta ta jest naprawdę bardzo prosta w obsłudze dla każdego z nas.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *