Autolaweta przyjeżdża po nasz samochód na zlecenie naszego ubezpieczyciela.

W bardzo wielu sytuacjach zdarza się, iż psuje nam się samochód. Jeżeli chcemy zdecydować się na naprawę, to starczy, iż wybierzemy dobrego mechanika a bez większych kłopotów uda nam się rozwikłać kłopot zepsutego pojazdu. Czasami bywa tak, że doświadczamy przykrych zdarzeń na drodze, jakimi są oczywiście wypadki.

 

Kiedy jest kolizja a pojazd jest niesprawny, wówczas koniecznym staje się skorzystanie z pomocy lawety. Laweta przyjeżdża do nas na zlecenie ubezpieczyciela lub na zgłoszenie nasze samodzielne. Jeśli zadzwonimy w krótkim czasie po wypadku, to bardzo często w ciągu godzinki podjedzie po nasze auto autolaweta i podwozi je do do najbliższego zakładu naprawczego albo po prostu na parking, z jakiego pojazd następnie zostanie przetransportowany na złomowisko – po zakończeniu wszystkich niezbędnych czynności przez policję. Musisz jednak wiedzieć o tym, że wynajem lawety warszawa jest związane niestety z dość wysokim wydatkiem. O ile do pewnego poziomu jest stawka za ryczałt, to powyżej jej jest już liczona stawka za przejechany kilometr. Nie pomyl natomiast faktu, że laweta liczy przejechane kilometry w jedną stronę, bo kierowca musi powrócić nią do bazy.

 

W grę wchodzą więc także kilometry powrotne. Możesz być absolutnie pewny faktu, że jeśli będziesz potrzebował pomocy, to ją za każdym razem uzyskasz. Bardzo ważne jednakże jest to by po każdym niefortunnym wypadku zdrowie nam dopisywało, każdy pojazd można naprawić. A jeśli okaże się to niemożliwe, to zawsze istnieje możliwość nabyć nowy pojazd.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *