Adwokat Wieruszów

Osoby zatrudnione w naszej kancelarii pomagają w odzyskiwaniu należności pieniężnych, ruchomości i nieruchomości. 2. Z ofertą Kancelarii osoby zainteresowane mogą zapoznać się na stronie arturdembny.pl. 3. Kancelaria Adwokacka prowadzona przez Artura Dembnego specjalizuje się w udzielaniu kompleksowej pomocy prawnej.

Kancelaria Adwokacka Artura Dembnego – adwokat Ostrzeszów, Kępno – specjalizuje się w udzielaniu kompleksowej pomocy prawnej zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych, zapewniając tym samym solidne wsparcie w najbardziej złożonych sytuacjach.

Specjalność Kancelarii to:
– Prawo karne – reprezentacja w śledztwach a także dochodzeniach, obrona osób , które zostały oskarżone, profesjonalna pomoc w przypadku aresztowań oraz w postępowaniach wykonawczych.
– Prawo cywilne – domeną Kancelarii są przede wszystkim sprawy majątkowe, sprawy rzeczowe a ponadto sprawy spadkowe, w tym dochodzenie żądań i roszczeń.
– Windykacja – pracownicy naszej kancelarii pomagają w odzyskiwaniu należności pieniężnych, ruchomości a do tego nieruchomości na drodze sądowej a także polubownej.
– Obsługa prawna spółek- pełna obsługa przedsiębiorców, w tym spółek – zakładanie, przekształcanie, obsługa istniejących podmiotów, likwidacja.

Artur Dembny – adwokat Ostrzeszów, Wieruszów, Oleśnica, Krotoszyn – ze szczegółową ofertą Kancelarii możecie Państwo zaznajomić się na stronie internetowej arturdembny.pl.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *