Wszystko uzależniony jest od tego ,które felgi kupimy.

Znakomity wizerunek auta osobowego nie jest możliwy do zdobycia jeżeli pod uwagę nie weźmiemy tego, jakie mamy w naszym aucie felgi, innymi słowy koła.
Najbardziej popularne są stalowe felgi ,które niestety częstokroć nie wyglądają atrakcyjnie i tak faktycznie prawie każdy,  piekny samochód umieją zmienić w niezbyt ładny. Design auta to w dużym stopniu właśnie koła. Z tego również względu coraz większa grupa osób wybiera felgi aluminiowe jakie dodają autu przepięknego wyglądu, klasy, a w poniektórych przypadkach bardziej sportowego charakteru. Wszystko uzależniony jest od tego jakie felgi sobie kupimy, a także od tego do jakiego samochodu je założymy.
Felgi mogą być w różnorakich gabarytach. Niedawno najbardziej znanym rozmiarem był rozmiar 15 cali. Dziś coraz częściej można spotkać samochody z felgami 17 cali, a także 18cali a także 19. Jak zatem możemy spostrzec rozmiar kół stale rosnie.
Jeśli jednak pragniemy podróżować komfortowo, to należy zdecydować się na felgi w rozmiarze od 15 do 17 cali. Im większych rozmiarów koło tym mniej opony, bo profil takiej opony jest niższy. Posiadamy zatem dużo mniej gumy jaka amortyzuje wszelakiego typu nierówności. Warto mieć to na uwadze.

Zobacz więcej: felgi stalowe 16 5×112

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *