0

Właściwie każdy posiadacz samochodu terenowego bardzo dobrze wie…

Posted by admin on Kwiecień 26, 2017 in Samochody (Motoryzacja) |

Właściwie każdy posiadacz samochodu terenowego doskonale wie, że bez właściwych opon nie będzie możliwa bardzo dobra a także wygodna jazda. Terenowe opony to jednakże niemały wydatek. Nabycie czterech sztuk opon związane jest częstokroć z kwotą sięgającą nawet tysiąc zł. Z tego właśnie powodu duża część ludzi wybiera kupno opon z drugiej ręki. Czy faktycznie jest to tak opłacalne?

 

Opony terenowe z drugiej ręki niewątpliwie posiadają zarówno minusy jak i plusy. Warto zacząć od pozytywów, a taką pozytywną zaletą jest bez wątpienia atrakcyjna cena za produkt o stosunkowo wspaniałej jakości za ,który, w normalnym sklepie zapłacilibyśmy dużo więcej. Części używane nie muszą być wszakże poniszczone czy nietrwałe – bywa tak, że ktoś szybko chce pozbyć się jakiś rzeczy ,z których rzadko korzystał czy też zwyczajnie kupił przypadkowo. Tu natomiast należy wziąć pod uwagę obowiązek należytego rozeznania się przed kupnem w historii danego towaru. Musimy zatem sprawdzić zużycie danych opon – nie ma sensu nabywać takiej części tylko dlatego, że jest niska cena, jeżeli za chwileczkę zmuszeni będziemy do ponownych zakupów. Tego rodzaju oszczędzanie jest po prostu bezsensowne.

 

Opony terenowe używane kupić będziemy mogli w serwisach aukcyjnych takich jak na przykład allegro czy olx, dawniej tablica, i w komisach. Warto pamiętać, że często nie mamy w takim wypadku możliwości otrzymania gwarancji.

Więcej: Opony terenowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 1999-2019 Tomek Wawrzyczek All rights reserved.
This site is using the Multi Child-Theme, v2.2, on top of
the Parent-Theme Desk Mess Mirrored, v2.5, from BuyNowShop.com