W czasie ostatniego mroźnego odjazdu na ferie dopadła nas nieprzyjemna niespodzianka.

W czasie ostatniego zimowego odjazdu na ferie dopadła nas nieprzyjemna informacja. Po przybyciu na lądowisko Chopina, objawiło się że aeroplan jest opóźniony z powodu pogody. Kiedy upłynęły dwie godziny, pojawił się artykuł o zaostrzających się ciągle realiach pogodowych i o tym, że wszystkie loty zostają zawieszone do zniesienia. Na lotnisku panowało zamieszanie, wiele jednostek oczekiwało na osobiste połączenia lotnicze, gdyż oczywiście zaczęły się ferie.

Miałem lecieć z paroma znajomymi oraz oczywiście poczęliśmy się zastanawiać co teraz zrobić. Nie zamieszkujemy w Warszawie, zatem odchodziło podejście powrotu do apartamentu, poza tym nie wiadomo przecież, jaką ilość czasu loty będą anulowane. Być może szybko aura ulegnie poprawieniu się.

Na lądowisko jechaliśmy z swej miejscowości aż dwie godziny. Zadecydowaliśmy zatem zostać i poczekać na przebieg przypadków.

Chociaż nie trzeba było się niepokoić o pojazd. Kilka dni przed przyjazdem, zastanawiałem się co po wylocie zrobimy z samochodem oraz zdecydowałem zbadać propozycję parkingową przy lądowisku.

Okazało się, że w przyjemny sposób potrafię zamówić przez sieć bezpieczny parking przy lotnisku Chopina. Zlikwidowało to nasze kłopoty. Po rozmowie z znajomymi zarezerwowałem stanowisko na parkingu, zatem obecnie miałem gwarancję gdzie jest mój pojazd oraz iż jest ubezpieczony.

Licząc na naprawę pogody zadecydowaliśmy coś zjeść w kawiarni. Pod koniec posiłku z głośników odtworzono komunikat, że przeloty zostaną wznowione w przeciągu godziny.

Oprócz owych kilku godzin spóźnienia, odjazd udał się doskonale.

Zobacz: parking lotnisko okęcie warszawa

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *