Limuzyna jest pojazdem niewątpliwie luksusowym.

W osobówkach będziemy mogli wybierać sobie pomiędzy rozmaitymi rodzajami nadwozia. Są nimi przykładowo: kombi, sedan, kabriolet, limuzyna czy hatchback. Różnią się między sobą nie tylko całkowitym wyglądem lecz także funkcjonalnością.
Moja charakterystyka umożliwi Państwu rozróżniać wszelkie poszczególne typy pojazdów.
Sedan to rodzaj zamkniętego nadwozia samochodowego. Tego typu nadwozie można podzielić na 3 bryły: przedział pasażerski, silnikowy i bagażowy.
Limuzyna jest samochodem bez wątpienia luksusowym. Tak samo jak marka sedan składa się z trzech widocznych brył. Częstokroć jest dużo większa od wspomnianego sedana, w wyposażeniu najczęściej jest niewielkich rozmiarów telewizor czy również barek, natomiast część pasażerska jest oddzielona od szofera specjalna szybą.
W autach hatchback bardzo charakterystyczna jest duża klapa bagażnika, która unoszona jest do góry z szybą. W tego typu autach zazwyczaj mamy możliwość złożyć drugi rząd foteli co znacznie zwiększa powierzchnię bagażnika.
Model kabrio to nadwozie nie posiadające stałego dachu. Najczęściej dach jest bardzo miękki, można go składać lub zwijać. Przeważnie kabriolet występuje w dwudrzwiowej wersji.
Auto kombi ma znacząco wydłużoną tylną część nadwozia. Co daje dodatkową pojemność bagażnika samochodowego. Jest to nadwozie dwubryłowe.
Za sprawą różnorodności jaką proponują nam wszystkie marki samochodów, możemy dobrać typ auta do swoich indywidualnych wymagań.

Więcej: limuzyna Wrocław

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *