Wydatne, jędrne oraz nawilżone usta.

Nawilżone, jędrne oraz wydatne usta stanowią istotny atrybut kobiecości i są obiektem pożądania bardzo wielu pań, które zdolne są poświęcić ogromne kwoty pieniędzy byle być posiadaczkami takich ust. Jednak bardzo często efekt osiągnięty w wyniku zabiegów powiększania ust nie jest naturalny.

Więc zamiast natychmiastowo uciekać się do takich radykalnych metod można zadbać o usta w zdecydowanie prostszy sposób, dzięki temu polepszy się ich prezencja oraz wygląd.

Wspaniałe usta to usta należycie nawilżone. Nie możemy o tym zapominać ani latem ani zimą. Należy pamiętać o systematycznym stosowaniu pomadek ochronnych, które mają również nawilżające właściwości. Odpowiednio nawilżone oraz nawodnione usta są jędrne i gładkie przez co makijaż trzyma się na nich dużo lepiej i dłużej. Wyglądają również na pełniejsze.

Dla Pań chcących optycznie powiększyć usta polecić możemy pomadki i błyszczyki odbijające światło, a jednocześnie stwarzający efekt optycznie powiększonych ust. Na właściwie nawilżonych, zadbanych i wypielęgnowanych ustach tego typu kosmetyk będzie trzymał się długo.

Warto również pamiętać o systematycznych delikatnych peelingach skóry ust. Niezastąpiony może okazać się do tego celu cukier. Delikatne kryształki usuną martwy naskórek, nie wywołując żadnych podrażnień delikatnej skóry ust.

Takim domowym sposobem ,który nawilży usta może być na przykład miód. Nie dość, że cudownie smakuje to jeszcze dba o nasze zdrowie, a także urodę.

Autor: Acerola

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *