Wszystkim mobilnym burmistrzom w sukurs przyjdzie SimCity Buildit Hack.

Mało jest w naszym życiu satysfakcji identycznej do zyskania czegoś ogromnego, dlatego właśnie gry które umożliwiają zbudować a także zarządzać własnym wymarzonym miasteczkiem mają takie grono zagorzałych pasjonatów. Burmistrzem możemy być nawet stojąc w korku na drodze bądź stojąc gdzieś w długiej kolejce, za sprawą mobilnego SimCity Buildit. Właściwie kto nie śnił o naprawieniu własnego miasta w momencie kiedy systemy komunikacji niestety zawodzą?

Właśnie dzięki grom jest to możliwe. Można wybudować znane aglomeracje albo wybudować całkiem nowe opierając się na swoich najbardziej szalonych pomysłach. Wybudować niewielkie osiedle, poprowadzić do niego energię oraz wodę, zacząć tworzyć całą strefę, do której musimy doprowadzić wszelką komunikacją…

Nim się obejrzymy, a nasze całe miasteczko przypominać będzie już wielką metropolię, a skarbiec świeci pustką. W życiu niewątpliwie każdego burmistrza przychodzi taki moment kiedy powinien pomyśleć o własnym zadłużaniu się, zredukowaniu swoich własnych planów albo… uzyskania pieniędzy na inne sposoby. Absolutnie wszystkim burmistrzom mobilnym pomoże SimCity Buildit Hack a więc prosty program, który zmusi daną apkę do zagwarantowania im dostatecznej ilości SimCashu, Simoleonów a także kluczy ze złota.

Na całe szczęście nie będziecie już ograniczani poprzez ekonomię narzuconą przez gierkę i w końcu będziecie mogli skupić się na wprowadzaniu w własne życie najbardziej szalonych przedsięwzięć. Tworzenie średnicówki warszawskiej jeszcze nigdy nie było aż tak łatwe.

Autor: SimCity Buildit Hack

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *