Wspaniałym pomysłem na taki odpoczynek będzie pobyt w Rabce-Zdrój.

Marzy Ci się wypoczynkowy urlop w górach, niemniej jednak bardzo boisz się tłumów ludzi oraz miejskiego tłoku? Bardzo dobrym pomysłem będzie urlop w Rabce-Zdrój, miejsce popularne z cudownych atrakcji turystycznych zarówno latem jak i zimą. Jest to niewielka malownicza miejscowość która położona jest w województwie małopolskim, w malowniczej kotlinie rabczańskiej u podnóża równie pięknych Gorców i Pasma Babiogórskiego. Nad miasteczkiem wznoszą się malownicze lasy, które troszczą się o jakość powietrza a także zabezpieczają miejscowość przed lodowatym wiatrem – co oznacza, iż zimy są tu bardzo łagodne.

 

Poza różnymi szlakami turystycznymi oraz świetnymi zabytkami zagórzańskiej kultury, miasteczko słynie w szczególności z ponad stuletniego uzdrowiska, które specjalizuje się w chorobach oddechowych a także alergii. Znajdziemy tutaj również od niedawna słynną tężnie solankową – znakomitą i naturalną inhalacje do której stosuje się przede wszystkim solanki jodowo-bromowe. Ciekawą atrakcją jest także znany Park Rozrywki Rabkoland, który zachwycać będzie zwłaszcza najmłodszych wczasowiczów. Czy zaznasz tutaj nudy podczas zimowego pobytu? Ależ skąd. W Rabce Zdrój znajdziesz liczne wyciągi i szlaki narciarskie, świetna wieża widokowa a dodatkowo Centrum Świętego Mikołaja.
Myślę, że warto więc zainteresować się tym, co oferują nam domki Rabka Zdrój. Przede wszystkim są to domki dostępne przez cały rok, co oznacza, iż w sezonie zimowym pokoje są ogrzewane. Ze względu, iż jest to niezbyt duże miasto – domki położone są w niezwykle cichych a także spokojnych miejscach,  zazwyczaj ze zjawiskowymi widokami na przykład na Babią Górę. Bardzo często wyjeżdża się na urlop z założeniem, ażeby spędzić swój czas na świeżym powietrzu – częstym walorem miejsc noclegowych w Rabce-Zdrój są więc ciekawe place zabaw dla najmłodszych, miejsce na zrobienie grilla lub ognisko, liczne sady owocowe czy też również boiska.

Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *