W Bełchatowie istnieje taka organizacja, opiekująca się osobami najmłodszymi

W miasteczku Bełchatów jest taka organizacja, zajmująca się osobami najmłodszymi, a jest to, jak mówi jej nazwa, Fundacja Anitka. Organizuje dużo warsztatów edukacyjnych nie tylko dla pociech, lecz również dla dorosłych, ale wszakże owe kursy są wycelowane bardziej dla maluchów. Oprócz tego na stronie fundacjanitka.pl da się znaleźć informacje odnośnie Fotobudki Bełchatów. Jest to świetna możliwość dla osób lubiących zdjęcia i świetną zabawę . W takiej fotobudce, można wykonać jak najróżniejsze zdjęcia będąc ubranym w zabawne ubrania dostępne dzięki tej instytucji. Możemy wyczytać na stronce fotobudki, iż proponują oni takie rzeczy jak: wynajem od 1h, który kosztuje sto złotych, natomiast z transportem na miejsce więcej o 300 złotych, oprócz tego proponują różne tła, intrygujące rekwizyty, indywidualna ramka, ewentualność wysłania na pocztę, za darmo dojazd do 50 kilometrów od Bełchatowa. Ukazuje to, jak dobrze stworzona jest ta inicjatywa. Co więcej na stronie internetowej fundacji Anitka widnieje jaki jest sens tejże organizacji otóż: ,,Jeśli szczęście oferuje Ci taniec – tańcz, jeżeli pisanie – pisz, jeżeli szczęście daje Ci poznawanie siebie – rób to. Mnóstwo dróg zmierza do szczęścia. Jest to piękne przesłanie. Wyprawiają też urodziny dla najmłodszych, to dowodzi jak niemało opcji oferuje ta fundacja, które umożliwiają podjęcie błyskawicznej decyzji, w kwestii tego, czy korzystać z ich usług. Na ich stronie można również przeczytać kto utworzył tę inicjatywę i przez jaką osobę mamy ten zaszczyt, by posiadać tutaj taką organizację jak ta, a więc czytamy: ,,Alicja Skrzypiec – jestem założycielką i Prezesem Zarządu Fundacji. Wykształciłam się jako trener oraz pedagog. Ukończyłam studia pedagogiczne na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Pracowałam w placówkach szkolnych, prywatnych firmach oraz ngo. W ostatnim czasie calutki swój czas wolny poświęcam na dokształcenie się oraz poznawanie światowych fundacji pozarządowych.
Najważniejsza dla mnie jest rodzina: mąż oraz synowie Paweł, Tymoteusz oraz Franek.
Interesuję się artystycznym rękodziełem. Moim pragnieniem jest wycieczka Camperem po Europie i wycieczka dookoła Świata.

Magdalena Szymczak – “skończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Łódzkim oraz czteroletnią szkołę psychoterapii w integratywnym podejściu. Profesjonalnie jestem powiązana z Fundacją Subvenio oraz Miejskim Centrum Zdrowia Publicznego w Łodzi. Prowadzę osobną psychoterapię ludzi dorosłych. Pracuję pod stałą superwizją zatwierdzonego superwizora. Prowadzę grupy rozwojowe, grupy wsparcia oraz warsztaty z zakresu profilaktyki zdrowia. Jestem współautorką projektów profilaktycznych.”. Są to wspaniałe 2 panie, którym cały Bełchatów zawdzięcza tak fantastyczne miejsce jak właśnie Fundacja Anitka. Miejmy nadzieję, że ta organizacja trwać będzie jak najdłużej.

Źródło: Fotobudka

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *