Program magazynowy LoMag – jak określić grupę towarów?


Nowoczesny program magazynowy LoMag to najprostszy sposób na to, aby skutecznie i sprawnie zarządzać przedsiębiorstwem. Jest to doskonałe narzędzie zarówno dla firm posiadających jeden magazyn, jak i kilka obiektów magazynowych. Oprogramowanie możemy z łatwością dopasować do indywidualnych wymagań, dzięki czemu jego obsługa będzie przebiegać sprawnie oraz bezproblemowo. System obsługi magazynu LoMag (http://www.lomag.pl ) pozwala szczegółowo definiować towar. Nie jest to obowiązkowe, jednak w ten sposób możemy znacząco ułatwić sobie pracę. Określenie grupy towarów znacząco usprawni proces kontroli. O wiele szybkiej wyszukamy interesujący nas produkt.
W pierwszej kolejności uruchamiamy oprogramowanie, a następnie otwieramy kartotekę towarów. W tym celu klikamy w Towary – Kartoteka towarów. Nazwę grupy wybieramy samodzielnie. Tutaj panuje pełna dowolność, jednak pamiętajmy o tym, że mamy przede wszystkim usprawnić pracę. Za pomocą nazwy grupy możemy identyfikować, czy też wyszukiwać produkty. Najlepiej więc, aby była ona związana z daną kategorią. Dobrze jest, jeśli jest ona krótka i nieskomplikowana, jednak wszystko zależy wyłącznie od nas.

Dzięki utworzeniu grupy będziemy mogli posegregować wszystkie towary znajdujące się w kartotece. Bez trudu będzie kontrolować np. ilość dostępnych produktów z danego asortymentu, czy też braki towarów. Tego typu grupowanie niesie za sobą wiele zalet. Jest ono szczególnie przydatne podczas generowania raportów, a także niezbędnej dokumentacji.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *