Proargi to sprawdzony farmaceutyk o dobrej jakości wykonania.

Proargi to sprawdzony środek o dobrej jakości wykonania, z dokładnością oczyszczony i co bardzo istotne spełniający obowiązujące standardy. Proargi zbudowane są z organicznej l-argininy i ponadto ze składników takowych jak : cytruliny, witaminy z grupy K, oraz ekstrakt z owoców. Wpływ l-argininy na zdrowie był zbadany przez trzech naukowców z USA, którzy dostali nagrodę Nobla za własną pracę.

Zaletą proargi jest to, że nie posiada w sobie żadnego cukru, lecz wyłącznie organiczną stewie, bez sensu też poszukiwać w niej sztucznych składników oraz substancji konserwujących. Do zalet suplementacji proargi możemy zaliczyć głównie wzrost produkcji tlenku azotu w organizmie, bardzo szybką odbudowę organizmu po dużym wysiłku fizycznym, nasilenie wytrzymałości naszego organizmu, wsparcie układu sercowo-naczyniowego. Oprócz tego proargi m.in. znacząco opóźniają starzenie się naszego organizmu, stabilizują ciśnienie krwi a ponadto ilość glukozy we krwi. Tak więc jak można zauważyć proargi niesłychanie dużo nam dają, poprzez nie polepsza się nasze ogólne zdrowie, poprzez co możemy zyskać na energii życiowej.

Jak stosować proargi? Suplement dostępny jest w saszetkach i sugerowana jest tu dawka jednej lub dwóch saszetek na dzień, które należy wcześniej dokładnie rozpuścić w do połowy pełnej szklance chłodnej wody. Istnieją przeciwwskazania do brania proargi, nie należy jej głównie zażywać w trakcie stanu błogosławionego oraz karmienia piersią. Nie mogą proargi stosować także ludzie z wysokim ciśnieniem, a również diabetycy. I na zakończenie o czym trzeba zawsze pamiętać – suplementy nie mogą zastąpić codziennej diety. Również nie powinno się przekraczać zalecanej dawki dziennej.

Zobacz: proargi 9 plus

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *