Peptydy SARM wyeksponują a także wzmocnią mięśnie.

Każdy, kto kiedykolwiek bardzo interesował się sportem oraz kulturystyką a ponadto chciał mieć sportową sylwetkę, słyszał o wielu różnych specyfikach wspomagających jej osiągnięcie. Peptydy SARM są właśnie takimi środkami, jakie ostatnimi czasy osiągnęły bardzo dużą popularność. Czy możemy stosować je całkowicie bezpiecznie, bez efektów ubocznych?

 

Na początku dowiedzmy się czym w zasadzie są peptydy SARMy. Z angielskiego jest to skrót od “Selective Androgen Receptor Modulators”, co oznacza selektywny modulator receptorów androgenowych. Ich działanie podobnie jak w przypadku takich sterydów jak testosteron jest anaboliczne, ale co ważne rezultaty androgenne przy peptydach SARM są dużo mniejsze.

 

Jest to na pewno ogromna ulga dla osób które martwią się o ginekomastię a ponadto kwestie hormonalne. Ponadto co ciekawe, SARM podobnie jak testosteron wyeksponują a także wzmocnią mięśnie a oprócz tego sprawią, że nasze kości będą znacznie mocniejsze a dodatkowo dodadzą nam więcej sił, ale nie powinniśmy się obawiać podczas ich stosowania takich niechcianych skutków jak choćby obniżenie głosu czy występowanie zmian skórnych. Stosując peptydy SARMy często boimy się, czy ich zażywanie nie odbije się na naszym zdrowiu. Jak słusznie zauważają naukowcy, najważniejsze to stosowanie ich pod czujnym okiem fachowca, który odpowiednio dobierze dawki a także zadba o to, żeby zminimalizować efekty uboczne. Tak więc peptydy SARM są wspaniałym wyjściem dla ludzi marzących o sportowej sylwetce. Trzeba tylko mieć na uwadze ich bezpieczne zażywanie oraz kupować je u sprawdzonych sprzedawców.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *