Odległość nie jest przeszkodą, ażeby zdobyć całkiem nowe znajomości.

Postęp w dziedzinie technologii jest obecnie bardzo szybki. Technologia znacząco posunęła się do przodu. Ludzie, którzy mieszkają w innych miastach, państwach, a także na innych kontynentach mogą być ze sobą w stałym kontakcie. Taki kontakt może być nie tylko kontaktem audio, lecz również wizualny. Jest to możliwe dzięki różnorodnego rodzaju kamerom i komunikatorom internetowym.

 

Wideo czt to bardzo popularna forma komunikowania się na odległość. Ludzie, którzy przebywają nawet wiele kilometrów od siebie mogą mieć stały kontakt- pisać ze sobą, rozmawiać, a także widzieć się na swoich komórek., czy także komputerów. Wyjątkowo popularnym obecnie zjawiskiem jest live chat na stronę. Logując się na profesjonalnej witrynie, albo w specjalnej aplikacji możemy prowadzić rozmowę z różnymi osobami, nawet takimi, których się nie zna, lecz w ten sposób jest możliwość je poznać. W tego rodzaju chatcie może uczestniczyć nawet kilka osób równocześnie, albo jeżeli ktoś woli to w parze. Ten live chat nie jest nagrywany ale właśnie cała rozmowa odbywa się tu i teraz.

 

Chat na stronę odbywa się wyłącznie w formie pisemnej. Ludzie, którzy zdecydowali się wziąć udział w tego rodzaju chatcie tylko piszą do siebie, a nie widzą się nawzajem, chyba że chcą przykładowo pokazać swoje zdjęcia. Jak możemy zauważyć duża odległość obecnie nie stanowi żadnej przeszkody, aby nawiązać nowe znajomości albo utrzymywać kontakt z kimś dla nas ważnym, kto mieszka od nas daleko.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *