Następnym, tak samo istotnym etapem jest wybór stroju, który nosić będziemy danego dnia.

Każda dziewczyna lubi dobrze się prezentować. Dlatego też spędzamy w łazience większość poranka, by zadbać o cerę, zrobić make up i wykonać odpowiednią fryzurę. Drugim, niemniej istotnym krokiem jest wybór ubrania, który nosić będziemy danego dnia. Zadanie to jest znacząco ułatwione, gdy okazja nie wymaga noszenia odświętnego stroju. Ogromny kłopot rozpoczyna się, kiedy posiadamy przed sobą ważne spotkanie biznesowe lub rodzinną uroczystość, na którą zaproszono nas np. uroczystość zaślubin.

Czasem znacznie więcej czasu zajmie nam wybór nie samej stylizacji, niemniej jednak dodatków, takowych jak obuwie, torebka, bądź biżuteria. W głowie tworzy się wówczas sporo różnych pytań: “Czy kolorystycznie mają pasować one do kostiumu?” “Czy błędem będzie, jeżeli będą kontrastem do całej kreacji?”

Istotnym atrybutem każdej pani niewątpliwie jest torebka. Spełnia ona bowiem nie tylko funkcję dekoracyjną, niemniej jednak powinna być też jak najbardziej funkcjonalna. To do torebki chowa się rozmaite drobiazgi, które okazać się mogą niezbędne, na przykład chusteczka do nosa, pomadka, lusterko, portfel, tabletki przeciwbólowe. Bardzo często odchodzi się od tendencji kompatybilności barw. Co to znaczy? Jeżeli sukienka występuje w stonowanym odcieniu, pozostałe szczegóły garderoby, w tym również dodatki, powinny z nim kontrastować. Dziewczyny, kupując wizytowe torebki, stawiają na mocne, wzorzyste wzory, w ogóle nie ujmujące im gracji. To samo tyczy się ślubów. Na parkiecie dominują raczej torebki w żywych kolorach. Także torebki wizytowe Tarnów odznaczają się fantazyjną fakturą.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *