Do rejestracji w danej poradni możemy dodzwonić się za każdym razem.

Z roku na rok spada poziom państwowej ochrony zdrowia. Bardzo długie kolejki, niezbyt uprzejme panie w rejestracji, spóźnieni lekarze, rozdrażnieni pacjenci. Tak najczęściej wygląda codzienność w nieprywatnych placówkach. Do tego trudniej doczekać się wizyty u lekarza mającego określoną specjalność, na rehabilitację, specjalistyczne badania czy zabieg a to często nawet w sytuacji , która stanowi zagrożenie dla naszego życia.

 

Wydaje się nam, iż wspaniałym sposobem na to, żeby uniezależnić się od systemu ochrony zdrowia jest pakiety medyczne. Przeważnie pakiet medyczny jest dostępny od wersji podstawowej do kompleksowej. Dzięki każdej z nich pacjent przenosi się do całkowicie innej rzeczywistości. Do rejestracji w danej poradni możemy dodzwonić się zawsze bez kłopotu. Konsultanci są bardzo mili, uprzejmi i pomocni. Co bardzo ważne na takim samym, wysokim poziomie stoi również sama opieka medyczna.

 

W każdym pakiecie lekarz bez kolejki w przypadku wszystkich specjalizacji. Wizyta w prywatnej placówce jest bezstresowa. W porównaniu z państwową opieką medyczną różnicę można spostrzec już przy wejściu. Zarówno w poczekalni, jak i w gabinecie można liczyć na miłą atmosferę. Standardem jest to, że doktor przyjmuje punktualnie a także wykazuje się niezwykłą cierpliwością dla swojego pacjenta. W ramach bardziej rozszerzonych pakietów dostępna jest również kompletna rehabilitacja medyczna. Bez żadnego problemu, mamy możliwość umówić się na niedaleki termin. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez fachowych rehabilitantów, co gwarantuje skuteczność zabiegów i bardzo wysoką jakość.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *