W niniejszym kierunku kupiliśmy wszelkie niezbędne produkty

Po kilkunastu latach użytkowania naszego apartamentu zdecydowaliśmy się na dokładne przeprowadzenie w nim remontu. W niniejszym kierunku kupiliśmy jakiekolwiek nieodzowne artykuły budowlane, które mieliśmy wykorzystać do remontu. Pośród nich istniały gipsy oraz gładzie wapniowe. I chcieliśmy położyć w całym budynku nowoczesną wentylację. Ta, jaką mieliśmy aktualnie, nie wykonywała swojej pracy. Zdarzało się, iż w niektórych pomieszczeniach w budynku, na ścianach uwidaczniała się pleśń. W tymże celu zakupiliśmy jakiekolwiek nieodzowne elementy klimatyzacji.

Całość pozostała poprowadzona pod stropami, które następnie zostały nadwieszone na profilach stalowych. W lokalach położyliśmy klimatyzatory kanałowe. W swoich dwóch łazienkach umieściliśmy wiatraki łazienkowe z licznikiem.

Jeden spośród ekspertów zasugerował nam, że doskonale wykonają one swoją pracę w tych miejscach i będą nam służyć poprzez lata. W kuchni, w kilku polach postawiliśmy dwa wywietrzniki z zaworem zwrotnym. Wszystkie zakupione przez nas zawory były wykonane z wysokiej klasy materiałów. Cała wentylacja po otwarciu idealnie wykonywała swoją funkcję. Gdy nadwieszone zostały obecnie wszystkie sufity, mogliśmy dołączyć do kolejnych robót remontowych. Na ściany pozostała położona gładź wapienna, która jest niezwykle odporniejsza na wilgotność. Ściany również posmarowaliśmy specjalną farbą odporną na pleśnie oraz wilgoć. Zastąpiliśmy też podłogi z panelowych na wykonane z drewna. W ubikacji zostały usunięte wszelkie płytki i na ich miejsce pozostały położone nowe. Wymianie zostały poddane również wszelkie witryny, umywalka oraz lustro. Potrzeba było podmienić też prysznic oraz wannę. Właściwie jedyne co zostało ze starej łazienki toż półka na ręczniki. Była to niezwykle porządna półka zrobiona z drzewa tropikalnego, które było niesamowicie wytrzymałe na wilgoć. W kuchni po postawieniu wentylacji i podwieszeniu sufitów, podeszliśmy do skucia starych płytek ze ściany. To samo osiągnęliśmy z kafelkami na ziemi.

Zamieniliśmy wszelkie stare meble kuchenne. Nowe sprzęty kuchenne wykonane były na wymiar, dzięki temu doskonale pasowały do powierzchni kuchni. Zabudowana pozostała lodówka i zmywarka. Na stropie zostały umieszczone halogeny, jakie równomiernie oświetlały całkowitą przestrzeń kuchni.

Przebudowy nie uniknęła przestrzeń łóżkowa, w której zastąpiona została ziemia i tapety na ścianach. Spośród sprzętów pozostało wymienione tylko łóżko, gdyż rozerwała się w nim rama. Nowe łóżko, które nabyliśmy w sklepie meblowym, było zbudowane z pełnego drzewa modrzewiowego. Do tego zawierało pewny szkielet z drewna gruszkowego. Uzgodniliśmy także, iż wymieniamy poprzedni materac sprężynowy na nowy piankowy. Do wszelakiego remontowanego wnętrza, poza jadalnią i łazienką, kupiliśmy wykładziny. Wykładzina do przestrzeni łóżkowej miał egzotyczne kształty i był kolorowy. W salonie musieliśmy zamienić okno, bowiem konstrukcja okna zgubiła odcień, a pojedyncza z szyb była uszkodzona. Także posadzka kafelkowa napotykająca się w salonie potrzebowała pozostać zastąpiona. Niektóre spośród paneli były do tego stopnia uszkodzone, iż raczej nie było możliwości ujrzeć na nich aktualnie obrazu. Wymieniliśmy również drzwi wejściowe, bo te, jakie były, były całe porysowane przez własnego pieska.

Autor: Wentylatory łazienkowe punto evo

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *