ultiprotect zaprojektował przydatne rozwiązanie tego kłopotu.

W czasie zimowym niejednokrotnie możemy napotkać się z tematem utrat ciepła co wytwarza wielkie rachunki za ocieplenie. Ciepło ucieka szczególnie poprzez podłogę i niestety są to utraty aż do 15 %. Dlatego Multiprotect zaprojektował proste rozwiązanie tegoż kłopotu. A mianowicie jest specjalny podkład Multiprotect. To podkład który rozkłada się pod panelami. Zapewnia on mocniejszą izolacje termiczną mieszkania oraz zmniejsza od 10 do 15 procent utraty ciepła. Również dzięki wdrożonej technologii pozwoli dodatkowo na izolacje dźwiękową. Co jest szczególnie znaczące w obecnym hałaśliwym świecie.

Dzięki dokładnemu wygłuszeniu pomieszczenia potrafimy także niskim wydatkiem polepszyć relacje z sąsiadami. Specyfikacja tego typu podkładu umożliwia zastosowanie go w montażu ogrzewania podłogowego.

Podsumowując jeśli będziemy chcieli zdecydować się na zastosowanie specjalnego podkładu Multiprotect to otrzymujemy sporo korzyści.

Ważna z nich to oszczędność na rachunkach za ogrzewanie dzięki cechom cieplno izolacyjnym.

Inna to zatroszczenie się o wyciszenie mieszkania co zwiększy komfort korzystania z niego.

Kolejną stanowi jego trwałość która zawdzięcza gęstość co pozwala na używanie go również w wnętrzach jakie są mocniej użytkowane.

Jednakowo znaczącą jest efektywne opakowanie dokonane faktem iż oferowany jest w tubkach po 8m2 co zezwala na na zużycie oraz używanie go także w wnętrzach o niepowtarzalnym rozkładzie. Poprzez to potrafimy nabyć należytą liczbę podkładu.

Klasycznym przykładem tegoż jak taki podkład umożliwia oszczędzić gotówkę to sytuacja w czasie której Kowalscy poprzez całkowity sezon grzewczy przeznaczają 1000 złotych na ogrzewanie. Po użyciu podkładu Multiprotect jak również obniżeniu strat cieplnych ta liczba to już wyłącznie 850 złotych.

Jak można zobaczyć bywają to realne oszczędności. Natomiast w dłuższej perspektywie np. w przeciągu 10 lat pozwala to na oszczędność niemal 1500 złotych.

Więcej: Multiprotect Arbiton

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *