0

Te dzisiejsze kominki są bardzo wydajne i mają nowy oraz interesujący design.

Posted by admin on Marzec 27, 2018 in Budownictwo i nieruchomości |

Ogrzewanie kominkiem to również alternatywa do ogrzewania centralnego albo gazowego. W chwili obecnej na rynku istnieje ogrom wzorów kominków, a internetowy posiada w swojej ofercie kominki kratki czy też kompletne obudowy kominkowe.
Obecne kominki są wydajne i posiadają nowoczesny oraz ciekawy design, jednakże takie obudowy na kominek mogą być z różnorodnego typu materiału. O ile nasz kominek spełnia funkcję grzewczą, kratka funkcję nawiewową to z kolei zabudowa kominka jest tylko ozdobą. Natomiast dopiero przy odpowiedniej zabudowie taki kominek zyskuje finalny wygląd. Obudowanie naszego kominka powinno być całkowicie bezpieczne i z surowca, który będzie odporny na bardzo wysokie temperatury. Często  stosuje się do tego celu specjalne cegły szamotowe oraz zaprawę szamotową, i obkłada się zabudowę naszego kominka piaskowcem, płytkami lub specjalnymi kaflami.
Odpowiednio obudowany kominek cieszy oko i nadaje naszemu wnętrzu styl. Natomiast ogień który iskrzy w kominku nie tylko zapewnia ciepło ale i  bardzo miły klimat w danym pomieszczeniu. Ostatnimi czasy popularne są bio kominki, które potrafią ogrzewać poprzez zalanie ich biopaliwem. Bio kominki możemy bez najmniejszego problemu postawić w mieszkaniu w bloku bowiem nie potrzebują instalacji kominowej.
Bardzo lubimy mieć w domu kominek.

Zobacz: kominki kratki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 1999-2019 Tomek Wawrzyczek All rights reserved.
This site is using the Multi Child-Theme, v2.2, on top of
the Parent-Theme Desk Mess Mirrored, v2.5, from BuyNowShop.com