0

Takie płytki są kruche i cienkie, pokryte szkliwem.

Posted by admin on Wrzesień 22, 2017 in Budownictwo i nieruchomości |

Łazienka – paradoks tego pomieszczenia polega na tym, że spędzając tam stosunkowo najmniej czasu w ciągu dnia, w trakcie urządzania spędza nam najwięcej snu z powiek. To ona ma mieć swój własny styl a także urok. Taką jedną z podstawowych zasad, które pozwolą to uzyskać, jest stosowny dobór płytek.

Najpopularniejsze są z pewnością ciągle ceramiczne. Na pewno warto wiedzieć, że mamy ich kilka rodzajów. Glazura na przykład nadaje się wyłącznie na ściany. Tego typu płytki są kruche i cienkie, pokryte szkliwem. Na podłogi używa się głównie terakoty (oczywiście żadna osoba nie zabroni nam wyłożenia nią również i ścian). A to z tego względu, że są zdecydowanie bardziej trwałe. Zrobione z pokrytej szkliwem kamionki, występują gładkie, jak także fakturowane. Jednak najbardziej mocny i trwały jest gres. Niezwykle twarde, odporne na oddziaływanie środków chemicznych jak i plamienie. Znacznie lepszym rozwiązaniem, jeśli bierzemy pod uwagę parametry trwałości, będzie klinkier szkliwiony.

Aby dobrać właściwy typ płytek oraz ich wzór a ponadto kolorystykę, powinniśmy się udać do właściwego sklepu, coś typu hurtownia a także materiały budowlane. Prócz bogatej gamy produktu, znajdziemy tam także fachowe wsparcie sprzedawców. Warto pamiętać że przy tego typu pracy niezbędne będą elektronarzędzia.

Zobacz więcej: benmar – panele podłogowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 1999-2018 Tomek Wawrzyczek All rights reserved.
This site is using the Multi Child-Theme, v2.2, on top of
the Parent-Theme Desk Mess Mirrored, v2.5, from BuyNowShop.com