Jeżeli zatem nie chciałbyś ażeby trawa zajęła miejsce przeznaczone dla innych roślin, potrzebować będziesz obrzeża trawnikowe.

Jeżeli czytasz właśnie ten tekst, to jest niemalże pewne iż masz na swojej posesji ogród i w związku z tym chciałbyś ażeby był on ładny oraz schludny. Z wielu różnych wyzwań które na Ciebie czekają kilka z nich na pewno będzie dotyczyło Waszego trawnika. Chwasty, pojedyncze kępki, wypalone przez słońce miejsca a ponadto nadmierny porost trawy to niewątpliwie jedne z popularniejszych z nich. W wpisie tym wspomnę jak usunąć 1 z tych problemów raz na zawsze.

Jeśli zatem nie chciałbyś by trawa zajmowała miejsce które przeznaczone jest dla innych roślin, na pewno będziesz potrzebował obrzeża trawnikowe. Sam wynalazek nie jest pod względem technicznym skomplikowany. To zwykły kawałeczek plastiku który wymierza określoną granicę do jakiej trawa może rosnąć. Przeważnie jest podatny, zatem bez kłopotu możesz z niego uformować przykładowo łuk między trawnikiem a ścieżką.

Jeżeli zaintrygował Cię właśnie ten temat i chcesz się pozbyć kłopotu przerastania trawy niewątpliwie powinieneś się zaintrygować wyrobem jakim jest geobord. Geobord jest to obrzeże trawnikowe niezwykle proste do montażu, wykonane z odporniejszego tworzywa. Tego typu obrzeże mocuje się przy wykorzystaniu specjalnych kotew do podłoża. To oznacza brak konieczności kopania. Warto dodać iż geobord działa na różnorakich podłożach takowych jak żwirek, kostka granitowa czy ziemia. Występuje również w kilku różnych kolorach.

Jeśli zatem chcesz sobie nieco oszczędzić ciągłej pracy z własną trawą której w ogóle nie powinno być w niektórych miejscach, powinieneś zainwestować w tego typu obrzeża.

Zobacz: obrzeża sklep

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *