Zaniedbana broda?

Dużo osób myśli nad zapuszczeniem bródki, wprawdzie przekazuje im się, iż ich włos nie bywa do tegoż optymalny. Aby się dowiedzieć, czy własne owłosienie na twarzy przyznaje się do zapuszczenia brody, czy również nie powinien najpierw wypróbować ją zapuścić.
Wiele osób pracuje, posiada życie towarzyskie oraz odczuwałoby się dokuczliwie podczas sezonu zapuszczania bródki. Na zapuszczenie brody trzeba przeznaczyć blisko dwóch miesięcy oraz nie sięgać poprzez tenże okres maszynki do golenia. Jeśli nie potrafimy sobie na to pozwolić, potrzebujemy dobrać czas, który będzie najodpowiedniejszy gwoli nas. Na przykład można toż zrobić w okresie wczasów bądź wypoczynku. Jeżeli posiadamy niewiele czasu, zarost wolno zacząć zapuszczać na tydzień bądź dwa przed rozpoczęciem wypoczynku.
Kiedy już nasza broda wzrośnie, możemy ocenić nasz włos i wejść do czynienia. Zapuszczona broda bezsprzecznie nie wygląda odpowiednio, więc trzeba będzie ją zmniejszyć. Do tego potrzebny będzie wam trymer, którym można regulować rozciągłość zarostu, kiedy własna broda nie jest nadal zbyt duża.
Ważne jest także dokładne zbadanie, jako nasz zarost się umieszcza na brodzie. W pewnych położeniach na policzkach może występować niedużo włosków. Wtedy należy ustalić odpowiednio wysoką linię policzkową swego włosa. Środowiska, które są koślawo zarośnięte, przynależy zgolić do równej linii włosa.
Istotne jest też dopilnowanie o dolną kreskę zarostu na szyi. Trzeba ją poprawić, lecz nie wolno zwariować z jej zgoleniem, ponieważ z owłosioną twarzą i całkowicie ogoloną szyją, będziemy wyglądać śmiesznie.

Więcej: tutaj

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *