W ofercie firmy Haswing jest ponad trzydzieści typów silników.

Zwierzęta i przyroda to niezwykle intrygująca część naszego świata, która wciąż zyskuje kolejnych miłośników. Jest wiele hobby, lecz również zawodów związanych z tą dziedziną. Silnik haswing oferuje wiele różnego typu sprzętów, jakie z pewnością przydadzą się na wodach głębokich lub płytkich.

Najbardziej potrzebne urządzenia dla wędkarzy, którzy mają możliwość przetestowania max. potencjału tego urządzenia. Bardzo uniwersalne ich działanie widać w tym, że możemy stosować je tak naprawdę na wszelkich typach wód. Haswing to marka, która została stworzona dla niezwykle wymagającego rynku japońskiego. Firma Haswing już wiele lat produkuje te silniki i to powoduje, iż produkty tej firmy stają się wyjątkowo popularne na wszystkich kontynentach. Głównymi odbiorcami są Australia, Japonia, Rosja Hiszpania, Niemcy, Austria, Holandia jak również Anglia. Haswing to marka, która została utworzona dla wyjątkowo wymagającego rynku japońskiego. Silniki do łodzi marki Haswing z pewnością budzą w klientach zaufanie . Od paru lat ta marka funkcjonuje na rynku polskim. Pokazuje, iż jakość produkowanych przez nią urządzeń jest niezwykle wysoka oraz zaspokaja wszelkie wymagania klientów. Firma Haswing zapewnia dostęp do oryginalnych części zamiennych, co powoduje, że dane urządzenie pracuje niezwykle długi czas.

Na dzień obecny w ofercie firmy Haswing jest dużo, bo ponad 30 typów silników do łodzi od dwustu wat do tysiąca ośmiuset wat montowanych z tyłu lub przodu różnego rodzaju łodzi. Silniki te mogą być sterowane ręcznie albo z pilota bezprzewodowego jak również sterowane skokowo. Wszystko uzależniony jest od wymagań klienta.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *