Regularne używanie sauny…

Sauna to gorąca terapia dla duszy i ciała. Systematyczne korzystanie z sauny, wpływa pozytywnie na stan zdrowia oraz ogólne samopoczucie. Znacznie podwyższona temp. w takiej saunie, podnosi temp. ciała osób które z sauny korzystają, co wpływa korzystnie na eliminację stanów zapalnych, bakterii i wirusów w ludzkim organizmie. Sauna poprawia zdecydowanie odporność, uwalnia wolne rodniki, poprzez co poprawia się stan skóry, znacznie zmniejsza stres i napięcie a także rozluźnia mięśnie. Sauna częstokroć dostępna w niektórych miejscach, dziś może ona znajdować się i w Twoim domu.
Producent tego typu saun proponuje również montaż w mieszkaniu. Jest to  świetne rozwiązanie, ponieważ, żeby kąpiel w takiej saunie przynosiła znakomite wyniki, trzeba z niej korzystać systematycznie, a przecież nie każdy ma czas, aby pójść na nią i nie w każdej sytuacji ma taką saunę blisko domu. Natomiast domowa sauna jest pod ręką, będziesz mógł z niej skorzystać bez względu na porę i tak często jak,  tego potrzebujesz.
Jest parę rodzajów sauny, które między sobą różnią się wysokością temp. i wilgotnością powietrza. Twoja sauna domowa, może przykładowo być sucha, a więc posiadać wysoką temp. (czasem nawet 90 stopni C) przy bardzo niskim stopniu wilgotności (mniej więcej 15%) albo może być mokra, z odrobinę niższą temp. (od 50 stopni C) a także znacznie wyższą wilgotnością (25-40%). Na domową saunę w ogóle nie potrzebujesz dużo wolnego miejsca, a możesz nawet zyskać dla siebie dodatkową możliwość troski o swoje własne ciało i zdrowie.

Zobacz: producent saun fińskich

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *