Podnieś jakość swojej firmy

Informatyczna branża była mi odkąd pamiętam niezwykle bliska, ponieważ pierwszy komputer dostałem w poprzednim wieku. Były to z pewnością czasy, gdzie monitory komputera prezentowały się jak teraźniejsze mikrofalówki, lub lodówki. Młodsze pokolenie mogło by się w chwili obecnej zaśmiać, niemniej jednak tak to teraz wyglądało. Spędzałem całe godziny nad różnymi programami i pomimo, że w przyrównaniu do teraźniejszych czasów nie było co na nich robić, to była to wielka nowość. Nie umiem jej dzisiaj do absolutnie niczego przyrównać, dlatego, że nie pojawiło się na obecnym rynku absolutnie nic przyszłościowego, czym były wtedy komputery oraz globalna sieć internet.

Po określonym czasie rozpocząłem dzięki komputerom a także internetowi, zyskać wiele przychodów, a oprócz tego pomagać swoim znajomym w edukacji. Tego typu opieka informatyczna nad rówieśnikami była czymś, co lubiłem, zatem starałem się pod tym kątem rozwijać. Opieka informatyczna firm zaczęła mnie intrygować kilka lat później i stwierdziłem, iż zbadam bardziej ten rynek. Comarch Optima to firma, która przewijała się w sporej ilości miejscach, które odwiedzałem oraz na sporej ilości stronach internetowych, na które najczęściej wchodziłem. W późniejszym czasie zobaczyłem, że to marka, która sponsoruje 1 z klubów piłkarskich z Krakowa.

Przeczytałem też o niej wiele dobrych opinii i doszedłem do wniosku, iż gdy poduczę się trochę w tej całej sferze informatycznej, to zgłoszę się tam z ofertą pracy. Niestety nigdy tego nie zrobiłem, ponieważ rozpocząłem swoją przygodę z realizacją swoich marzeń w zupełnie innej dziedzinie. Jak to w życiu bywa planujemy coś całkiem innego, a w późniejszym czasie wszystko wychodzi całkowicie inaczej, jak planowaliśmy.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *