0

Olejowane drewno jest znacznie bardziej naturalne w dotyku.

Posted by admin on Sierpień 22, 2017 in Biznes/Ekonomia |

Podłoga z drewna to z pewnością coś, w co należy inwestować. Drewno nigdy nie wychodzi z mody, a poza tym jest niewyobrażalnie  trwałe oraz bardzo dobrze się prezentuje, niezależnie od tego, w jakiej formie je mamy w mieszkania.
Powracając jednakże do drewnianej podłogi, to należy rzec, że da się ją zabezpieczyć na różnorakie sposoby. Bardzo znane jest pokrywanie drewnianego parkietu bądź także drewnianych desek podłogowych lakierem, niemniej jednak możemy także pokrywać je specjalnym olejem. Olejowane podłogi stają się bardzo popularne, zresztą można od razu nabyć już deski podłogowe olejowane. A czym w zasadzie wyróżniają się podłogi olejowane czy deski olejowane? A więc, gdy zastosowany zostanie olej, na powierzchni drewna znikają wszelkie zarysowania, które z czasem po prostu same ulegają zatarciu, a przy poważniejszych uszkodzeniach możliwe jest nawet wykonanie po części renowacji. Olejowane drewno jest znacznie bardziej naturalne w dotyku aniżeli w przypadku, gdy pokryte jest lakierem, gdyż olej nie tworzy na nim warstwy przeźroczystej, lecz wnika do wnętrza drewna.
Wybierając podłogi olejowane, należy pamiętać natomiast o tym, że niezbędna będzie częstsza jej renowacja. Poza tym musimy także czyścić ją specjalnymi środkami. Wybór więc uzależniony jest od nas samych.

Zobacz: Podłogi olejowane

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 1999-2018 Tomek Wawrzyczek All rights reserved.
This site is using the Multi Child-Theme, v2.2, on top of
the Parent-Theme Desk Mess Mirrored, v2.5, from BuyNowShop.com