Nieraz mamy dość duży kłopot z wybraniem prezentu dla bliskiej nam osoby.

Jest mnóstwo okazji na wręczenie komuś upominku – jego urodziny, imieniny, czy wieczór panieński. Nieraz mamy spory kłopot z wybraniem odpowiedniego prezentu dla kogoś bliskiego. Jeśli mamy zamiar złamać monotonię i podarować coś niebanalnego, warto poszukać odrobinę dalej. Niecodzienna propozycja na urodzinowy prezent? Zaplanowanie wyjścia a także wybranie fajnej atrakcji. Aby zrobić solenizantowi przyjemność, możemy kupić wejściówki do tunelu aerodynamicznego. Kolejnymi propozycjami są: lot rekreacyjny nad miastem, wycieczka za miasto zorganizowana przez biuro podróży lub… Laserowy paintball Gliwice.

Zwłaszcza nasza ostatnia propozycja jest interesująca, ponieważ ta forma paintballu zagościła w naszym państwie niedawno. Na czym ten paintball właściwie polega? Podobnie jak w zwykłym paintballu zawodnicy muszą mieć stosowne ubranie. Graczy wyposaża się w kamizelki oraz broń. Jedyną różnicą jest to, iż broń w paintball’u laserowym nie strzela brudzącymi kulkami, które po trafieniu w uczestnika gry pozostawiają na jego ciele liczne siniaki. Z tej broni wydobywa się wiązka światła, która gdy trafi rywala, zabiera mu wirtualne punkty. Na końcu możemy zobaczyć cały jej przebieg. Jest to możliwe dzięki systemowi czujników zamontowanych na kamizelkach.

Ten rodzaj dobrej zabawy jest bezpieczny i stanowi ciekawy pomysł na prezent nie tylko i wyłącznie dla osób dorosłych, lecz także dla dzieci. Jeśli mamy wątpliwości co do pomysłu na ciekawy upominek, powinniśmy zastanowić się nad wspólną grą w laserowy paintball.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *