Na etapie brandingu…

W biznesie hotelowym równie istotna jak jakość usług, jest identyfikacja wizualna hotelu. Taka identyfikacja wizualna  ma zawierać wszystkie informacje na temat naszego hotelu.

Hotelowe druki produkowanie – przy wyborze właściwej szaty graficznej, koniecznie musimy odpowiedzieć sobie na jedno ważne pytanie, jaki tak dokładnie jest klimat hotelu a także właściwie jakich kontrahentów, chcemy przyjmować, czy będzie to przykładowo biznesmen, w podróży służbowej czy górować będą przeważnie rodziny.

Na etapie tworzenia brandingu należy też dokładnie pomyśleć o tym, w jaki sposób możemy doprecyzować naszą wizję naszego hotelu wykorzystując specjalne etui na kartę hotelową a ponadto zlecić druk menu. Uwzględniając koncept naszego budynku powinniśmy pamiętać o tym ażeby druki hotelowe projektowanie, etui na kartę hotelową a ponadto druk karty dań były jak najbardziej spójne z naszą wizją.

Wizualna identyfikacja hotelu to jakby nasza wizytówka. Jeśli każdy element (hotelowe druki projektowanie, druk na kartę dań, etui na kartę hotelową) powierzymy jednej konkretnej firmie, to na pewno zapłacimy znacznie mniej.

Jak stare porzekadło mówi ” jak cię widzą, tak cię piszą”, dlatego też tak ważne jest kompleksowe podejście do tematu oraz budowa symboli wizualnych (druki hotelowe projektowanie, druk karty dań, etui na kartę hotelową), które z pewnością nadadzą naszemu hotelowi szczególny klimat.

Więcej: etui na klucz hotelowy

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *