Kilka razy starałam się odegrać.

Mój mąż częstokroć męczy mnie takimi sprawami jak na przykład: wskaźnik turbo, czujnik temperatury spalin, wskaźnik ciśnienie oleju.

Bardzo nie lubię kiedy o tym nieustannie mówi bo w ogóle nie interesują mnie tego typu rzeczy. Już tyle razy mu o tym mówiłam, ale to nic nie daje. Nie znam się na tym, poprzez to to mnie tak nudzi. Już parę razy próbowałam się odegrać i mówiłam mu o moich wszystkich kosmetykach, ciuszkach a także jakiś innych rzeczach. Niemniej jednak mój mąż nie poczuł tego co ja czułam, może dlatego, że ja nie mówiłam mu tego aż z zapałem, jakiego nikt nikt inny nie zdołał by mi zabrać.

Mój ukochany co dziennie robi mi wykłady. Przy śniadaniu czy przy kolacji. Nie potrafię już tego słuchać..

 

Mój ukochany motoryzacją fascynuje się od dzieciństwa, mogę rzec, że to jego drugie imię. Dlatego zajął się tym profesjonalnie. Niesamowite bywa to, że robi to co kocha, a dodatkowo zarabia dużo gotówki.

Ciekawi się transportem w taki sposób jakiego nigdy nie widziałam. Motoryzacja wypełnia jego całe życie, skąd czerpie bardzo wiele.

Również chciałabym posiadać aż tak wielką pasję ,która by mnie tak uszczęśliwiała. Oczywiście jest wiele rzeczy, które mnie fascynują, lecz żadna nie powoduje, że jestem spełniona jak mój małżonek. Wierzę, że jeszcze kiedy taką pasję znajdę, że będzie ona cząstką mnie.

Autor: Wskaźnik temperatura oleju

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *