Główna siedziba przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w Mrągowie.

Farmtrac jest producentem rolniczych ciągników. Siedziba firmy położona jest w Mrągowie. Jest to wiodący fabrykant w biznesie. Farmtrac istnieje od 2000 roku. Z niewielkiego przedsiębiorstwa w ciągu parunastu lat Farmtrac stał się największym twórcą ciągników w Polsce. Do tego czasu zdobył ogrom znaczących nagród. Jest także docenianym przedsiębiorcą w regionie, pomysłodawcą programu pod tytułem ,Jestem z Mrągowa” który promuje Mrągowo.
Firma Farmtrac oferuje szeroki asortyment części do rolniczych ciągników. Części c-385 oraz części do c 360 ciągników rolniczych także są w naszej ofercie.
W naszym przedsiębiorstwie odnajdą Państwo szeroki asortyment części do ciągników c-386 a także c 360. Oczywiście zawsze w atrakcyjnej cenie, przy szybkim czasie realizacji Państwa zamówienia. Zamówienie w naszej firmie złożysz wygodnie, szybko a także bez jakichkolwiek problemów. Pracownicy naszego przedsiębiorstwa są do Państwa dyspozycji w godzinach pracy sklepu. Jeśli posiadasz wątpliwości jakiej dokładnie części szukasz skorzystaj z naszego wsparcia. Z chęcią pomożemy a także zasugerujemy najlepsze rozwiązanie. W naszej firmie możesz liczyć nie tylko na profesjonalne części zamienne do traktorów, ale też na pełen profesjonalizm realizacji zamówienia. Skontaktuj się z nami, aby zapoznać całkowity zakres naszej oferty.

Źródło: dealer farmtrac

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *