Fontanny znaleźć możemy w różnych kształtach i są opracowane z różnorakich surowców.

Kratki trawnikowe są bardzo dobrym, znacznie bardziej ekologicznym zamiennikiem zwykłej kostki brukowej. Bardzo często wykonane z sztucznych tworzyw, co powoduje, iż są znacznie odporniejsze na działanie czynników pogodowych. Posiadają otwory w różnych kształtach, często kwadratowe, okrągłe albo przygotowane na bazie heksagonu. Tego typu kratka gwarantuje znakomitą przepuszczalność wody, a co tak samo istotne, montaż takowych kratek jest łatwy i nie wymaga ponoszenia dużych kosztów. Nasz ogród powinien dostarczać nam mnóstwo pozytywnej energii oraz pozwalać na momenty wypoczynku.

W okresie letnim, w momencie kiedy największą część własnego czasu spędzamy poza domem, należy o swój ogród należycie zadbać. Uroku przydomowej przestrzeni bez wątpienia dodadzą ogrodowe fontanny. Są doskonałym dodatkiem, nadają niesamowitego charakteru przestrzeni a także sprawiają iż nasz ogród staje się niepowtarzalny. Fontanny ogrodowe występują w rozmaitych kształtach i są zrobione z różnorakich surowców w zależności od potrzeb klienta.

Rezultaty wizualne mogą naprawdę zachwycać! Za sprawą konstrukcji przypominającej plaster miodu, kratki parkingowe są znacznie bardziej wytrzymałe na różne obciążenia. To właśnie poprzez to ten zdecydowanie tańszy i ekologiczny zamiennik zwykłej kostki brukowej lub asfaltu jest aż tak wydajny. Znakomicie będzie się nadawać pod nawierzchnię parkingu. Umożliwia swobodny przepływ wód opadowych. Tego typu kratki nie odkształcają się pod wpływem działania zmiany temperatury a dodatkowo nie ulegają rdzy co sprawia, że są tanie w eksploatacji.

Zobacz: kratki parkingowe

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *